Služby

Profesionalita

Odbornosť

Individuálny prístup

Ľudskosť

Office joga pre firmy

Koľko hodín vy alebo vaši zamestanci denne presedíte či už za kancelárskym stolom alebo pri inej práci? OFFICE JOGA zapája pohyb do sedavého spôsobu života, kde nie je prekážkou ani elegantný kostým či zvedavé oči kolegov v open space. Venujte jej nácvik či pravidelné cvičenie svojim zamestnancom ako benefit, ktorý sa vráti obom stranám niekoľkonásobne.

 

ZVÝŠENIE EFEKTIVITY A VÝKONU
Ako priamy následok zlepšenia kondície zamestnancov a schopnosti koncentrovať sa.

 

ZVLÁDANIE STRESU A NAPÄTIA
Cez prácu s dychom a jogové metódy mindfulness.

 

PREDCHÁDZANIE SYNDRÓMU VYHORENIA A UDRŽANIE DLHODOBEJ MOTIVÁCIE
Cez prácu s mysľou, ktorá sa naučí meditačnými technikami relaxovať, vytvoriť priestor medzi myšlienkami a odstup od okolitého diania.

 

UDRŽANIE DLHODOBÉHO ZDRAVIA
Cez pravidelný pohyb, čo znižuje riziko výskytu chorôb z povolania a tým aj budúce náklady na PN či peňažné kompenzácie.

 

POZITÍVNA ATMOSFÉRA NA PRACOVISKU
Ako následok zlepšenie medziľudských vzťahov vychádzajúc zo spoločnej aktivity a správania sa v súlade s duchovnými a morálnymi zásadami jogínov.

 

EFEKTÍVNE VYUŽITIE PRIESTOROV FIRMY
Do ktorých prichádza lektor jogy osobne a šetrí čas aj náklady zamestnancom.

 

Tieto a ďalšie benefity môžete mojou službou Office Joga získať pre seba a svojich zamestnancov v nasledujúcich podobách:

 

JOGA NA PRACOVISKU
Lekcie jogy ušité na mieru vaším zamestnancom priamo vo vašej firme alebo online počas režimu práce z HO 1-2x týždenne.

 

STOLIČKOVÁ JOGA
Seminár k využitiu jogy a jej nástrojov tak pre telo ako aj myseľ priamo za kancelárskym stolom, či už v kancelárii alebo doma.

 

JOGA TEAMBUILDING
V rámci Dní zdravia vo vašej firme či iného firemného eventu – individuálna ponuka joga služieb pre vašich zamestnancov.

 

Ak máte záujem o niektorú podobu z mojich Office Joga služieb, rada Vám ju na mieru pripravím.

Skupinové lekcie

Dynamická Power joga či zdravotná Fyzio joga? V lete dokonca moja milovaná SUP joga – čiže joga na stand-up paddle boardoch na jazere! Akú jogu si vybrať a kde si ju so mnou môžete SKUPINOVO zacvičiť?

 

Viac info o mieste, čase či trvaní skupinových lekcí jogy nájdete v sekcii ROZVRH na hl. stránke.

 

 • Efektívne a bezpečné cvičenie v súlade s pravidlami anatómie a fyziológie.
 • Presné slovné inštrukcie, naprávanie, dopomoc do asán a ich hlbšieho precítenia.
 • Dychové techniky a meditácia podporená aromaterapiou 100% esenciálnymi olejmi.
 • Sprievod príjemnej rytmickej hudby a používanie základných yoga pomôcok.
 • 60 minút obsahujúcich úvodné stíšenie, pranayamu, aktiváciu svalov a kĺbov, kreatívne vinyasy pre posilnenie, statickú sekvenciu pre strečing a záverečnú meditáciu.

Individuálne lekcie

SÚKROMNÉ lekcie jogy umožňujú individuálny prístup a úpravu zostavy na mieru v súlade s potrebami klienta. Taktiež zohľadňujú časové možnosti klienta a lektor jogy mu venuje 100 % pozornosť. Individuálne lekcie umožňujú rozvíjať nie len prax asán a pranayamy, ale tiež meditáciu, či zvyšné stavebné kamene jogy – joga sutry a prijať jogu ako celoživotné učenie a filozofiu. So mnou si ich môžeš dopriať vo Fyzio klinik alebo online.

 • Úvodná diagnostika (spolupráca s fyzioterapeutom).
 • Ideálne pri zdravotných obmedzeniach (po úraze, operácii, pri bolestiach chrbtice či kĺbov).
 • Stanovenie konkrétnych cieľov a prispôsobenie individuálnym potrebám klienta.
 • Hlbšia jogová prax, učenie a filozofia 8 joga sutier, nie len asán.
 • Potreba súkromia a časové dôvody.
 • Príprava na skupinové lekcie.
 • Nadstavba k skupinovým lekciám.

Joga events

BRUNCH

 

Kto ma pozná tak vie, že som milovník dlhých, pomalých a bohémskych raňajok. Mám naoazj pobehanú celú Bratislavu a okolie, takže sa vyznám, kde je to len o pekných fotkách a kde naopak najmä o kvalite surovín. Preto každý štvrťrok pre vás pripravujeme spolu s remeselným bistrom Fach YOGA & BRUNCH. Aktuálny termín vždy nájdeš tu a na soc. sieťach. Rovnako spolupracujem s poctivým bistrom Giselle, s ktorým sme si na leto pre vás pripravili rovno dva chutné jogové eventy – príďte vyživiť svoje telo i myseľ 🙂

 

JOGA PIKNIK 9. júna 2024 – viac info TU

 

JOGA & APERITIVO 11. júla 2024 – info čoskoro

 

Rezervujte si svoje miesto na info@giselle.sk.

 

WORKSHOP

 

Keďže na skupinových lekciách jogy nie je v rámci časových obmedzení možnosť podať klientom všetky dôležité informácie, organizujem aj joga WORKSHOPY. Trvajú zväčša 2-4 hodiny s cieľom hlbšie a odbornejšie sprostredkovať poznatky a novinky v oblastiach jogy, na ktoré sa špecializujem:

 • Power joga
 • Fyzio joga
 • Joga v každodennom živote
 • Office joga

V rámci workshopu je priestor na nácvik a naprávanie, ako aj otázky či diskusiu. Dozvedieť sa odpovede, získať rady či odporúčanie, ale tiež vyvrátiť mýty a sústrediť sa na fakty v joge. Podľa zloženia skupiny a individuálnych potrieb jednotlivcov možno tému užšie špecifikovať. Rada prídem aj do vášho joga kolektívu, o termínoch verejných workshopoch vás budem pravidelne informovať.

Joga dovolenka

Aktívna dovolenka či predĺžený víkend, z ktorého sa vrátite zregenerovaný a zároveň nabitý energiou na úrovni tela aj mysle – takýto stav môžete očakávať od DOVOLENKY s jogou.

 

Či už na Slovensku vo wellness hoteli alebo na samote, tak aj v zahraničí pri mori, za sprievodu gurmánskych zážitkov, objavovania nových miest či prirodzeného zladenia sa so stereotypmi a tradíciami domácich – takto si to predstavujem ja a na takomto koncepte pre vás pracujem.

 

YOGA & WELLNESS VÍKEND NA ZÁMKU

 

Príďte si zrelaxovať telo i myseľ počas jesene na zámok Šimák do Pezinka. Pripravili sme pre vás druhý joga pobyt v termíne 23. – 25. augusta 2024. Doprajte si jedinečnú starostlivosť o svoje telo i myseľ cez aktívnu dovolenku plnú jogy, meditácie, relaxu v prírode, oddychu vo wellness a zážitkovej gastronómie.

 

Viac informácií a možnosť rezervácie nájdete TU.

Joga spolupráca

Ak vidíte priestor, v rámci ktorého by sme mohli na niečom zmysluplnom a zaujímavom SPOLUPRACOVAŤ, rada sa o tom dozviem viac.

 

Či už je to súkromný joga workshop či pobyt pre vašu rodinu a priateľov, firemný event (napr. Dni zdravia, teambuilding) alebo promo event, neváhajte ma preto kontaktovať.